NOWOŚCI

Dzień Dziecka - Promocja!

Wszystkie produkty z rabatem 25% a do każdego zamówienia mały prezent! Więcej

Nowy artysta w Kemuri - Maciej Misiaszek!

Bardzo długo czekaliśmy na ten moment ale w końcu nastąpił - z dumą informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z Maciejem Misiaszkiem. Więcej


Nowe rysunki Pauliny Wach. Jest 'modern folk'! :)

Trzy nowe, świetne rysunki Pauliny. W tym po raz pierwszy u nas niesamowite folkowe dziouchy! Więcej.
 

 NASI PARTNERZY

   KILKA SŁÓW O NASZEJ FIRMIE


Kancelaria  doradcy podatkowego Wiesław Sztaba

Zbieżność nazwisk nieprzypadkowa. Ale szczególnie podziękowania ślemy Pani Agnieszce i Pani Kasi – bez nich zginęlibyśmy zasypani fakturami lub polegli w walce z ZUSem i US. Dziękujemy również wszystkim innym osobom z kancelarii za pomoc, wsparcie i wyrozumiałość.Agencja Super - Fi

Bez nich nie byłoby niczego. No dobra - może prawie niczego. Niezrównani magicy od internetowego know – how: grafiki, www, marketingu internetowego, social media. A przy tym niezwykle sympatyczni i otwarci ludzie. Olbrzymie podziękowania kierujemy do Moniki, Piotra i Rafała.

 
Kemuri (jap. ケムリ) - dym


Firma Kemuri istnieje od listopada 2013 roku. Pomysł na założenie firmy urodził się w głowie Brata choć największym kapitałem jest talent Siostry. Talent, który rozwijał się napędzany fascynacją kulturą japońską a szczególnie mangą i anime – japońską grafiką i animacją. Dzięki talentowi Siostra zaczęła rysować, dzięki fascynacji wypracowała swój własny unikalny styl. Tak powstały ‘margonetki’, ‘kemuri’ i w końcu pomysł na firmę.


Pomysł jest prosty – chcemy propagować to co narysuje Siostra. Chcemy by jej rysunki ozdobiły kubki, koszulki, naklejki, plakaty i wiele innych rzeczy. A potem, żeby trafiły do Was – te rysunki i te rzeczy.


Ale to nie wszystko - nie chcemy ograniczać się tylko do twórczości Siostry. Mamy nadzieję, że uda nam się znaleźć i namówić do współpracy inne młode, zdolne osoby, których talent i twórczość czekają na odkrycie i promocję. Mamy nadzieję, że już wkrótce w naszym sklepie będzie można zobaczyć i nabyć prace wielu różnych autorów, o różnej tematyce i estetyce ale zawsze oryginalne i unikatowe. Nabywając koszulkę w naszym sklepie będziecie mogli być pewni, że nikt inny nie będzie miał takiej samej. No chyba, że kupi ją u nas.


Co dalej?… Nie ma ograniczeń! Nowe rysunki i nowe produkty. Może komiksy, może gra komputerowa…. Chcemy być otwarci na nowe kierunki, w których będziemy mogli się realizować kreatywnie i artystycznie. Ale cokolwiek to będzie - pragniemy, żeby słowo Kemuri kojarzyło się z ciepłem, uśmiechem i niepowtarzalnością (z czymś fajnym, oryginalnym i profesjonalnym). 


Jak w każdej firmie także i w naszym przedsięwzięciu pojawiają się pieniądze. W końcu to firma - coś co ma zarabiać. Ale nie chodzi tylko  o pieniądze i nawet nie przede wszystkim o nie. Najważniejsze, to móc robić to co lubimy i co sprawia nam frajdę. 

  • Nie mamy misji – mamy marzenia.
  • Nie mamy pracowników – mamy Przyjaciół.
  • Nie mamy klientów – mamy Fanów! ☺