NOWOŚCI

Dzień Dziecka - Promocja!

Wszystkie produkty z rabatem 25% a do każdego zamówienia mały prezent! Więcej

Nowy artysta w Kemuri - Maciej Misiaszek!

Bardzo długo czekaliśmy na ten moment ale w końcu nastąpił - z dumą informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z Maciejem Misiaszkiem. Więcej


Nowe rysunki Pauliny Wach. Jest 'modern folk'! :)

Trzy nowe, świetne rysunki Pauliny. W tym po raz pierwszy u nas niesamowite folkowe dziouchy! Więcej.
 

 

  WIKTORIA GOC
   
 

Szukając kolejnych artystów na jednym z portali internetowych trafiliśmy na niezwykle klimatyczne prace, pełne detali i pięknych nasyconych kolorów. Ponadto zwracały uwagę bardzo dopracowane tła, które nas po prostu urzekły. Prace tak bardzo nam się spodobały, że szybko znaleźliśmy ich autorkę – tak dotarliśmy do Wiktorii. I bardzo się cieszymy, że udało nam się nawiązać z nią kontakt oraz co okazało się trochę później - namówić na współpracę.


Wiktora studiuje Projektowanie Gier i Przestrzeni Wirtualnej a jej największą pasją od zawsze było i jest rysowanie. To pierwsze pozwala jej poznawać nowe techniki graficzne (na przykład ostatnio modelowanie 3D), to drugie inspiruje i pcha do wszechstronności oraz eksperymentowania z różnymi formami, stylami i estetyką. Na to wszystko nakłada się klimat japońskiego komiksu – mangi – ulubionego stylu Wiktorii. Większość jej prac jest tworzona właśnie w tej estetyce ale ciągły rozwój i eksperymenty z innymi stylami i nowymi technikami na pewno zaowocują ciekawymi rysunkami w innych konwencjach i stylistyce.


Kilka słów Wiktorii o sobie: 'Od wczesnego dzieciństwa moją największą pasją było rysowanie. Jestem bardzo pracowita, codziennie staram się zrobić chociaż jeden krok do przodu. Najbardziej lubię rysować otoczenie, tła, roślinki, budynki. Dużą uwagę poświęcam barwom oraz światłu, uwielbiam zabawę kolorem i perspektywą. Moją ulubiona techniką są kredki oraz tempery, chociaż teraz większość obrazków tworzę przy pomocy tabletu graficznego. W wolnym czasie jeżdżę na rolkach oraz chodzę na spacery w poszukiwaniu inspiracji. Jestem bardzo stanowczą osobą, nigdy się nie poddaję i staram się pomóc każdemu w potrzebie. Nie lubię marnować żadnych okazji – przyjmuję każde zlecenie co potem się kończy nieprzespanymi nocami. W rysowaniu zawsze towarzyszy mi mój kot Toothless, który „wspiera mnie duchowo” swoim mruczeniem.'


Jak widzicie pozyskaliśmy do współpracy utalentowany i bardzo pracowity duet (bo nie sposób nie docenić wkładu Toothless’a ☺ ) co bardzo ale to bardzo nas cieszy.
Wybrane rysunki (klinknij tutaj by zobaczyć wszystkie prace Wiktorii w kemuri.pl)